H700 Boneco Hybrid

3 779,00 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

BONECO H700 to prawdziwy skarb we wszystkich dziedzinach: Niezależnie od tego, czy jest używany jako nawilżacz, oczyszczacz powietrza, czy też kombinacja jako hybryda, to wygodne i przyjazne dla użytkownika urządzenie zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby w zakresie zdrowego powietrza. Dzięki niezrównanej wydajności nawilżania i oczyszczania powietrza, H700 nawilża i oczyszcza powietrze w dużych pomieszczeniach, takich jak biura, mieszkania miejskie, lofty czy gabinety lekarskie.

Urządzenie można łatwo obsługiwać za pomocą panelu. Aplikacja BONECO jest dostępna dla dodatkowych funkcji i trybów: po prostu ustaw żądaną wilgotność, w której czujesz się najlepiej, a H700 zajmie się resztą. Ponadto możesz wybierać spośród różnych trybów w aplikacji (Nawilżacz, Oczyszczacz, Hybryda) i poprawiać jakość powietrza według własnego uznania. Profil SLEEP wspiera spokojny sen w nocy, a profil BABY stwarza komfortowe warunki, gdy Twoje dziecko śni.

Dzięki ulepszonej aplikacji można zapisać do 12 indywidualnych czasów pracy w widoku tygodniowym, jak w zegarze, a te czasy pracy określają zarówno żądany czas rozpoczęcia/zakończenia, jak i preferowany tryb, w którym urządzenie ma działać. Dzięki temu H700 zapewnia doskonałe powietrze w pomieszczeniu przez całą dobę.

Dzięki automatycznemu ściemnianiu cyfrowy wyświetlacz dostosowuje się do oświetlenia otoczenia. Co więcej, dane o jakości powietrza można łatwo rejestrować za pomocą aplikacji, zapewniając zawsze przegląd powietrza w pomieszczeniu.

System HYBRYDOWY 3 w 1: wybór pracy jako nawilżacz powietrza, oczyszczacz powietrza lub hybryda (połączenie nawilżania i oczyszczania)

Wysoka wydajność parowania i wysoka wydajność oczyszczania

Cyfrowy wyświetlacz z intuicyjnym wyświetlaniem aktualnego poziomu wilgotności względnej i jakości powietrza dzięki zintegrowanemu czujnikowi higro i czujnikowi jakości powietrza

Aplikacja BONECO oferuje intuicyjne prowadzenie użytkownika i nawigację oraz innowacyjny timer

Idealny dla młodych rodzin dzięki BABY MODE

TRYB CZYSZCZENIA do prostego czyszczenia

Czyszczenie maty parownika w pralce jest łatwiejsze niż kiedykolwiek

Oszczędza dużo energii dzięki wysoce wydajnej technologii silników prądu stałego

Przegląd wyświetlania danych o jakości powietrza

Naturalne nawilżanie i wysokowydajne oczyszczanie powietrza w celu poprawy ogólnego samopoczucia

Obsługa nawet bez aplikacji – wystarczy nacisnąć przycisk, a urządzenie automatycznie zapewni idealną wilgotność

W zależności od wymagań system HYBRID może być używany jako nawilżacz, oczyszczacz powietrza lub kombinacja obu. Stały filtr wstępny zatrzymuje włosy, kurz domowy i inne większe cząsteczki brudu. Dodatkowy filtr HYBRID, który składa się z filtra z węglem aktywnym i filtra HEPA, odfiltrowuje nawet najmniejsze cząsteczki, a także bakterie i wirusy, jednocześnie pochłaniając nieprzyjemne zapachy. Wreszcie mata ewaporacyjna odpowiada za nawilżanie powietrza.