Inhalator dla dzieci Tłokowy Intec Pingwin (CN-02WF2)

165,00 zł
INTEC
836
Ilość
W magazynie

Opis

Inhalator Tłokowy Intec Pingwin zaprojektowany został głównie z myślą o najmłodszych użytkownikach. Oryginalny design połączono tutaj z funkcjonalnością klasycznego produktu medycznego, przez co aplikacja odpowiednich leków dzieciom nie będzie dla nich traumatyczna czy nieprzyjemna bowiem inhalator w kształcie wesołego pingwina skutecznie odciągnie ich uwagę od wykonywanych czynności.

Zestaw zawiera także specjalną przystawkę w kształcie smoczka przeznaczoną do inhalacji niemowląt.

Designerski inhalator Pingwin przede wszystkim przykuwa uwagę niezwykłym wyglądem. To propozycja dedykowana przede wszystkim dzieciom, a jej głównym zadaniem jest sprawienie, że zabiegi lecznicze będą mniej traumatyczne i zaczną budzić przyjazne odczucia. Nowoczesny nebulizator Pingwin, jaki oferujemy na zdrowiewmodzie.pl, wykorzystywany jest w leczeniu astmy, alergii, przewlekłych schorzeń dolnych i górnych dróg oddechowych oraz innych chorób. Skutecznie i szybko poprzez inhalację dostarcza lek do miejsca, w którym może działać. Poza tym ten inhalator tłokowy wyposażony jest w specjalny smoczek, a dzięki temu sprawdzi się nawet u najmłodszych pacjentów.

Działanie urządzenia polega na wytwarzaniu strumienia powietrza, które przechodząc przez nebulizator zmienienia lek w terapeutyczną mgiełkę. Inhalator Pingwin umożliwia podłączenie różnych końcówek, a dzięki temu może z niego korzystać wiele osób, co jest niezwykle wygodne. Całość bez problemu można utrzymać w higienicznej czystości. Wybierz nebulizator Pingwin i zainwestuj w skuteczną oraz bezpieczną terapię.

Nasze produkty są certyfikowanymi wyrobami medycznymi. Zostały przetestowane przez lekarzy, pacjentów oraz mamy.

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by specjalny system pozwalał na efektowne przetworzenie leku w łatwą do inhalacji mgiełkę o cząsteczkach wielkości 0,5 - 10 µm. Wytwarzane sprężone powietrze, za pomocą przewodu trafia do pojemnika na lek, gdzie wytwarzany jest aerozol. W zestawie znajdują się: pojemnik do rozpraszania leku (nebulizator), przewód powietrza, ustnik, 5 filtrów, maseczka dla dzieci i maseczka dla dorosłych, przystawka w kształcie smoczka do inhalacji niemowląt.

Inhalator zaprojektowany został tak, by mogło go stosować wiele osób. Ze względów bezpieczeństwa należy jednak dla każdej z nich instalować osobne akcesoria wymienne. Średnia szybkość inhalacji oscyluje w granicach 0,3 ml/min, z tego powodu jest to najlepszy inhalator dla dzieci.

Zapoznaj się także z pozostałymi inhalatorami tłokowymi z naszego sklepu!Cechy:

  • Kształt przyjazny dla dziecka
  • Przystawka w kształcie smoczka do inhalacji najmłodszych
  • Inhalator może pracować w sposób ciągły
  • Łatwy i wygodny w użyciu
  • Nebulizator z podziałką
  • Bogate wyposażenie
  • Wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie urządzenia

Kupując u nas - kupujesz bezpośrednio od generalnego dystrybutora. Dzięki czemu masz pewność, że produkt jest oryginalny, nowy i kompletny.

Kinga
2021-07-18
Dla dziecka :

Jest bardzo głośny. Maseczki duże, plusem ta ze smoczkiem.

Napisz opinie

Zasilanie
AC 230 V 50 Hz
Moc
60 W
Zużycie mocy
180 VA
Pojemność zbiornika na lek
10 ml
Rozmiar cząsteczki
0,5 - 10 µm
MMAD
3 µm
Poziom dźwięku
ok. 55 dB
Średnia szybkość inhalacji
0,3 ml/min
Zakres ciśnienia kompresora
200-360 kPa / 2-3,6 bar (29-52 PSI)
Zakres ciśnienia operacyjnego
89-131 kPa / 0,9-1,31 bar (13-19 PSI)
Zakres przepływu powietrza
4 - 7 l/min
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
178 x 120 x 234 mm
Waga netto
1,5 kg
Wyposażenie standardowe
nebulizator (pojemnik do rozpraszania leku), przewód powietrza, ustnik, filtry (5 szt.) maseczka dla dzieci, maseczka dla dorosłych, smoczek do inhalacji niemowląt,
Wyposażenie opcjonalne
końcówka do nosa