Nawilżacz parowy BONECO Steam humidifier S450
  • Nawilżacz parowy BONECO Steam humidifier S450
  • Nawilżacz parowy BONECO Steam humidifier S450
  • Nawilżacz parowy BONECO Steam humidifier S450
  • Nawilżacz parowy BONECO Steam humidifier S450
  • Nawilżacz parowy BONECO Steam humidifier S450

Nawilżacz parowy BONECO Steam humidifier S450

1 250,00 zł
BONECO
622
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Wygodny, wielofunkcyjny i wydajny nawilżacz parowy BONECO Steam humidifier S450 to rozwiązanie idealne dla alergików, rodzin z dziećmi i osób borykających się z problemem suchego powietrza w mieszkaniu. Para o temperaturze zbliżonej do ludzkiego ciała, pozbawiona zanieczyszczeń i bakterii tworzy we wnętrzu pomieszczenia przyjazne, zdrowe środowisko. Nawilżacz parowy jest prosty w obsłudze, posiada cyfrowy panel z funkcjami inteligentnej pracy i nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 60m2.  

 Jeśli zależy Ci na tym, żeby powietrze w mieszkaniu było nie tylko wilgotne, ale także oczyszczone z kurzu i drobnoustrojów to nawilżacz parowy BONECO Steam humidifier S450 będzie idealnym wyborem. To niewielkie, ale bardzo przydatne urządzenie, dzięki któremu komfort życia znacznie wzrośnie, zwłaszcza jeśli masz skłonności do alergii i wysychania błon śluzowych.

Nawilżacz parowy ma zbiornik wody o pojemności 7l i jest skuteczny w pomieszczeniach do 60m2. Wrząca woda niszczy wszystkie drobnoustroje, a wydostająca się z urządzenia para jest schładzana do temperatury ciała, dlatego nie ma obaw o przypadkowe oparzenie. Automatyczny system kontroli pilnuje poziomu wody i w przypadku zbyt małego stanu, automatycznie się wyłącza. Aparatura może być stosowana z każdym rodzajem wody, nawet tej o dużym stopniu twardości. Wkładka demineralizacyjna i tryb odwapniania w celu automatycznego odkamienienia, utrzymują urządzenie w dobrym stanie. Do nawilżacza parowego można stosować olejki zapachowe, dzięki czemu pomieszczenie zawsze będzie pachniało świeżością.

Urządzenie do nawilżania BONECO Steam humidifier S450 posiada tryb działania auto i eco, ręczne wybieranie poziomu wydajności, regulator czasowy i automatyczny system wyłączania w przypadku niskiego poziomu wody.

Zasilanie
230 V / 50 Hz
Zużycie mocy
160/ 360 / 480 W
Wydajność nawilżania do
550 g/h
Powierzchnia nawilżania
60 m2 / 150 m3
Pojemność zbiornika
7 l
Poziom dźwięku
30 - 45 dB
Olejki eteryczne
TAK
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
355 x 240 x 334 mm
Waga netto
4,5 kg
Dodatkowe akcesoria
Środek CalcOff (zalecany), Wkładka demineralizacyjna A451