Oczyszczacz powietrza BONECO Air Purifier P340
  • Oczyszczacz powietrza BONECO Air Purifier P340
  • Oczyszczacz powietrza BONECO Air Purifier P340
  • Oczyszczacz powietrza BONECO Air Purifier P340
  • Oczyszczacz powietrza BONECO Air Purifier P340

Oczyszczacz powietrza BONECO Air Purifier P340

1 207,86 zł
BONECO
1232
Ilość
W magazynie

Opis

Oczyszczacz powietrza Boneco P340 - Jest to innowacyjne urządzenie, które zarówno oczyszcza jak i jonizuje powietrze. Idealnie nadaje do pokoju dziecięcego, sypialni, sal przedszkolnych lub szkolnych oraz pomieszczeń biurowych o pow do 21-40m².

Urządzenie BONECO Air Purifier P340 zostało zaprojektowane, aby pomóc w skutecznej walce ze smogiem oraz alergenami znajdującymi się w powietrzu. Oczyszczacz wyposażony został w w filtr HEPA i filtr węglowy, które w połączeniu z jonizatorem (elementem, który sprawia, że cząsteczki kurzu i mikroorganizmy unoszące się w powietrzu są łatwiejsze do usunięcia np. za pomocą odkurzacza) zapewniają czyste i zdrowe powietrze. Powietrze wolne od pyłów (w tym PM 2.5), roztoczy, wirusów, pleśni, bakterii, gazów oraz zapachów. Oczyszczacz pomoże w zwalczaniu takich dolegliwości jak na przykład: katar, astma, inne choroby układu oddechowego oraz przewlekłe zmęczenie.  

Urządzenie jest proste w obsłudze, a jego cicha praca pozwala na korzystanie z niego nawet podczas snu.

Oczyszczacz powietrza dla alergików BONECO P340 skutecznie zapewni zdrowe i czyste powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 21 m2. 

Oczyszczacz został wyposażony w 3 tryby pracy manualnej, a tryb AUTO pozwala na automatyczną regulację strumienia powietrza w zależności od jakości powietrza w otoczeniu oraz czujnik jakości powietrza, dzięki któremu możemy kontrolować jego jakość w naszym otoczeniu.

Oprócz tego urządzenie posiada wskaźnik jakości powietrza, który za pomocą kolorów informuje o stanie zabrudzenia powietrza. 

Dodatkowym udogodnieniem jest wskaźnik wymiany filtra, który informuje użytkownika o stanie filtra i ewentualnej konieczności zamontowania nowego filtra. 

BONECO Air Purifier P340 zapewnia 4 stopnie filtracji:

1. filtr wstępny - zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak okruchy, włosy, sierść itp.

2. filtr HEPA - zatrzymuje większość mikroskopijnych zanieczyszczeń - pyły P.M, roztocza, bakterie i wirusy

3. filtr węglowy - eliminuje przykre zapachy, a także wyłapuje duże cząstki unoszące się w powietrzu (benzen, formaldehyd, ksylen)

4. jonizator - wytwarza lekkie jony ujemne, które neutralizują dodatnie jony związane z zanieczyszczeniami powietrza. Innymi słowy jonizator pozwala cząsteczkom zanieczyszczeń opaść na podłogę/meble zamiast unoszenia się w powietrzu, przez co są dużo łatwiejsze do usunięcia z naszego otoczenia.

Kup produkt i zyskaj 36 miesięcy gwarancji!

Zasilanie
230 V / 50 Hz
Zużycie mocy
1 - 50 W
Wydajność oczyszczania powietrza
210 m3/h
Powierzchnia oczyszczania
21-40 m2
Poziom dźwięku
57 dB
Waga
6,3 kg netto
Wymiary
206 x 336 x 527 mm
Kolory
Biały