Wyszczuplające getry Lanaform Action
  • Wyszczuplające getry Lanaform Action
  • Wyszczuplające getry Lanaform Action
  • Wyszczuplające getry Lanaform Action

Legginsy wyszczuplające Lanaform Action

192,00 zł
LANAFORM
1039
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Zwykła bielizna modelująca maskuje tylko problem, ale w żadnym stopniu nie pomaga zwalczyć nadmiaru tłuszczu i cellulitu z ud i pośladków. Działanie legginsów wyszczuplających Lanaform Action nie polega tylko na ukrywaniu niedoskonałości. Dzięki specjalnej trójwarstwowej budowie, legginsy wspomagają krążenie krwi ułatwiając pozbycie się nadmiaru wody i toksyn z organizmu.

Czy przeglądasz się w lustrze ze smutkiem w oczach i wciąż widzisz niedoskonałości, których chciałabyś się koniecznie pozbyć? Nic nie działa na cellulit i tkankę tłuszczową odkładającą się na udach, łydkach i pośladkach? Jest na to skuteczny sposób: legginsy wyszczuplające, które działają dwuetapowo. W pierwszej kolejności zachowują się jak tradycyjna bielizna modelująca – wyszczuplają sylwetkę od brzucha w dół. Możesz je nosić codziennie i nikt nie pozna Twojej tajemnicy, za to wszyscy będą podziwiać jak bardzo na korzyść zmieniła się Twoja talia.

Prawdziwa skuteczność ujawnia się jednak dopiero po dłuższym czasie noszenia. Legginsy wyszczuplające Lanaform Action zostały tak zaprojektowane, aby podczas noszenia skóra była poddawana delikatnemu mikromasażowi, pobudzając tym samym krążenie krwi i podnosząc miejscowo ciepłotę ciała. Wyższa temperatura powoduje wzmożone pocenie, a wraz z potem usuwane są z organizmu toksyny i zwiększa się także tempo przemiany materii, co wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej. Spodenki modelujące dostępne są w 8 rozmiarach, ułatwiających dopasowanie ich do figury.

Ten i inne produkty z naszej oferty zapewnią Ci potrzebną pomoc w odchudzaniu!