Pas kształtujący sylwetkę Lanaform Beauty Shape
  • Pas kształtujący sylwetkę Lanaform Beauty Shape
  • Pas kształtujący sylwetkę Lanaform Beauty Shape

Pas wyszczuplający sylwetkę Lanaform Beauty Shape

33,33 zł
LANAFORM
1156
Rozmiar
Kolor
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Kształtna figura i jędrne ciało nie są zarezerwowane wyłącznie dla sportsmenek i modelek. Stosując pas wyszczuplający kształtujący sylwetkę, szybko i bez wysiłku ukryjesz niedoskonałości talii. To idealnie dopasowana do linii kobiecego ciała, wyszczuplająca bielizna, całkowicie niewidoczna pod ubraniem. Modeluje brzuch, pośladki i uda, zapewniając tym samym dobre samopoczucie i atrakcyjny wygląd.

Pas wyszczuplający sylwetkę Lanaform Beauty Shape został wykonany z cienkiego, elastycznego materiału, który jest praktycznie niewidoczny pod ubraniem, dzięki czemu nie musisz martwić się, że ktoś odkryje Twój mały sekret. Pas kształtujący sylwetkę został wzmocniony na plecach, zapewniając lepsze wsparcie, a wpływ nacisku elastycznego materiału na ciało natychmiast spłaszcza brzuch i pomaga zachować wyprostowaną postawę ciała. Beauty Shape został tak zaprojektowany, aby kształtować okolice brzucha, pośladków i ud; podkreśla kobiece wcięcie w talii, zaokrągla pośladki i wyraźnie poprawia figurę.

Materiał, z którego został wykonany pas wyszczuplający Lanaform Beauty Shape jest elastyczny, dzięki czemu dobrze dopasowuje się do ciała, a dla lepszego efektu, dostępny jest w 6 rozmiarach, ułatwiających dobranie modelu do własnej sylwetki. Produkt możesz zamówić w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym lub beżowym. Można go prać w pralce, zgodnie z zaleceniami producenta.

Ten i inne produkty z naszej oferty zapewnią Ci potrzebną pomoc w odchudzaniu!

Waga netto
0,126 kg