Spodenki wyszczuplajace Lanaform Corsaire
  • Spodenki wyszczuplajace Lanaform Corsaire
  • Spodenki wyszczuplajace Lanaform Corsaire
  • Spodenki wyszczuplajace Lanaform Corsaire

Spodnie wyszczuplajace Lanaform Corsaire

145,00 zł
LANAFORM
1053
Rozmiar
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Prosty i skuteczny sposób na szybkie modelowanie sylwetki. Spodnie wyszczuplające zapewnią Ci dobre samopoczucie i sprawią, że wreszcie będziesz mogła nosić ulubioną odzież bez obaw, że niedoskonałości talii zostaną uwidocznione. Co więcej, te legginsy nie tylko modelują, ale również pomagają w pozbyciu się cellulitu i nadmiaru tłuszczu z okolic brzucha, pośladków i ud; ujędrniają skórę i eliminują problem zbytniego nawodnienia tkanek miękkich, co jest przyczyną powstawania obrzęków.

Gdy walka z cellulitem nie przynosi pożądanych efektów, sięgasz po sposoby maskujące problem. Do tego służy bielizna modelująca. Jednak to tylko chwilowe rozwiązanie, które nie przyniesie długofalowych rezultatów. Spodnie wyszczuplające Lanaform Corsaire to coś znacznie więcej niż doraźne działanie. Specjalna „odchudzająca tkanina” pod wpływem ruchów ciała rozgrzewa się i powoduje miejscowy wzrost temperatury ciała, co poprawia krążenie krwi, pobudza potliwość i eliminuje nadmiar wody zgromadzonej pod skórą. Dzięki temu skóra jest bardziej jędrna, gładsza i odmłodzona.

Spodenki wyszczuplające pomagają uzyskać piękną rzeźbę ud i pośladków, i zapobiegają odkładaniu się cellulitu. Aby osiągnąć najlepsze efekty, należy nosić legginsy wyszczuplające codziennie 8 godzin, przez co najmniej 2 miesiące. Po takim czasie zobaczysz już naprawdę dobre efekty. Bielizna modelująca dostępna jest w kolorze czarnym, w 8 rozmiarach umożliwiających dobranie modelu odpowiedniego dla Twojej talii.

Ten i inne produkty z naszej oferty zapewnią Ci potrzebną pomoc w odchudzaniu!