Wyszczuplające legginsy Lanaform Cosmetex Legging
  • Wyszczuplające legginsy Lanaform Cosmetex Legging
  • Wyszczuplające legginsy Lanaform Cosmetex Legging
  • Wyszczuplające legginsy Lanaform Cosmetex Legging

Legginsy wyszczuplające Lanaform Cosmetex Legging

150,00 zł
LANAFORM
1098
Rozmiar
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Te legginsy wyszczuplające marki Lanaform pokochasz za ich atrakcyjny wygląd, wysoką skuteczność i przyjemność noszenia. To produkt premium, znacznie odróżniający się od typowej bielizny modelującej, którą ciężko nazwać seksowną. W tym modelu zastosowano specjalny materiał z inteligentnych włókien, który doskonale przylega do ciała rzeźbiąc sylwetkę, a ceramiczne kryształki i mikrokapsułki z substancjami czynnymi wspomagają odchudzanie i walkę z cellulitem.

Legginsy wyszczuplające Lanaform Cosmetex Legging zostały zaprojektowane dla kobiet, które mają problem w pozbyciu się cellulitu, ich skóra jest zbyt nawodniona, a przez to obrzęknięta i chcą wyeliminować nadmiar tkanki tłuszczowej, gromadzącej się w okolicach brzucha, pośladków, ud oraz łydek. Spodenki wyszczuplające modelują sylwetkę, powodując ucisk na partie ciała od brzucha w dół. Tkanina została wykonana z inteligentnych włókien zbudowanych z ceramicznych kryształków i mikrokapsułek zawierających kofeinę i ekstrakt z forskoliny – substancji, które przenikają przez skórę i biorą czynny udział w przyspieszaniu spalania tkanki tłuszczowej, poprawie krążenia i w definitywnym rozprawieniu się z cellulitem.

Legginsy wyszczuplające zachowują skuteczność nawet po wielokrotnym praniu. Po około 30. praniach należy uzupełnić mikrokapsułki płynem Lanaform Cosme Refill. Aby noszenie bielizny modelującej Lanaform odniosło pożądany skutek, należy ją ubierać każdego dnia przez przynajmniej 2 miesiące.

Ten i inne produkty z naszej oferty zapewnią Ci potrzebną pomoc w odchudzaniu!