Wyszczuplające getry Lanaform Facility
  • Wyszczuplające getry Lanaform Facility
  • Wyszczuplające getry Lanaform Facility
  • Wyszczuplające getry Lanaform Facility

Legginsy wyszczuplające Lanaform Facility

150,00 zł
LANAFORM
1043
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czy bielizna wyszczuplająca może być seksi? Legginsy wyszczuplające Lanaform Facility łączą w sobie najlepsze cechy spodenek sportowych oraz bielizny modelującej. Atrakcyjny wygląd to jednak nie najważniejszy aspekt tego modelu. Dzięki zastosowaniu specjalnej trójwarstwowej tkaniny, materiał delikatnie masuje skórę podczas normalnych ruchów, podwyższając tym samym miejscową temperaturę ciała i przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej.

Ten produkt przeznaczony jest dla aktywnych kobiet, dbających o sylwetkę, które jednak mają problem z pozbyciem się cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, pośladków i ud. Rowerowe legginsy wyszczuplające Lanaform Facility natychmiast modelują sylwetkę, a w trakcie noszenia wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, delikatnie masują skórę, ujędrniając ją i podnosząc miejscową temperaturę ciała, co z kolei sprawia, że wraz z potem usuwany jest nadmiar wody i toksyczne związki przemiany materii, będące jedną z przyczyn powstawania cellulitu.

Spodenki wyszczuplające zostały wykonane z trójwarstwowego materiału: zewnętrznej tkaniny poliestrowej, warstwy lateksu i z bawełnianej podszewki. Ich skuteczne działanie odczujesz już po kilku tygodniach; zalecamy codzienne noszenie leginsów wyszczuplających 8 godzin przez 2 miesiące – to optymalny czas potrzebny na to, by zauważyć realne efekty. Rowerowe spodenki wyszczuplające Lanaform Facility dostępne są w 10 rozmiarach.