Spodenki wyszczuplające Lanaform Mass & Slim
  • Spodenki wyszczuplające Lanaform Mass & Slim
  • Spodenki wyszczuplające Lanaform Mass & Slim
  • Spodenki wyszczuplające Lanaform Mass & Slim

Spodnie wyszczuplające Lanaform Mass & Slim

104,00 zł
LANAFORM
1070
Rozmiar
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Spodnie wyszczuplające Mass & Slim to Twoja broń w walce o idealną sylwetkę. Dzięki rewolucyjnej technologii, tkanina z której zostały wykonane te legginsy nie tylko maskuje niedoskonałości pośladków i ud, ale przede wszystkim je ujędrnia, usuwa nadmiar wody i pomaga spalić tkankę tłuszczową. Dzieje się tak za sprawą zastosowanej tkaniny wyszczuplającej z wiskozy bambusowej, zawierającej setki koralików Tourmaline®, które rozpoczynają działanie odchudzające, gdy tylko wejdą w kontakt ze skórą.

Czy istnieje bielizna modelująca, która wygląda atrakcyjnie, doskonale niweluje widoczne wady talii, a jednocześnie działa jak spalacz tłuszczu? Tak, przedstawiamy spodnie wyszczuplające Lanaform Mass & Slim, dzięki którym bez wysiłku osiągniesz pożądane efekty. Tajemnicą tych legginsów jest materiał, z którego zostały wykonane. Tkanina wyszczuplająca z wiskozy bambusowej skrywa w sobie setki koralików Tourmaline®, które wchodząc w kontakt ze skórą, delikatnie ją masują, rozgrzewają i pobudzają procesy termoregulacji. Podwyższona temperatura ciała powoduje zwiększony przepływ krwi, ułatwia drenaż limfatyczny i uaktywnia procesy wydzielania się potu, z którym eliminowane są z organizmu toksyczne substancje, będące jednym z czynników powstawania cellulitu.

Spodenki wyszczuplające należy nosić codziennie przez około 2 miesiące, po takim czasie powinnaś już zanotować zauważalne efekty: zmniejszony obwód ud, skóra gładsza i bardziej jędrna, a pośladki wymodelowane. Aż 94% kobiet testujących produkt jest zadowolonych z efektów noszenia legginsów wyszczuplających Mass&Slim.