Wyszczuplające getry Lanaform Perfecti
  • Wyszczuplające getry Lanaform Perfecti
  • Wyszczuplające getry Lanaform Perfecti
  • Wyszczuplające getry Lanaform Perfecti

Legginsy wyszczuplające Lanaform Perfecti

245,00 zł
LANAFORM
1066
Rozmiar
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Marzysz o kształtnej sylwetce, ale nic nie pomaga? Wypróbuj legginsy wyszczuplające Lanaform Perfecti, które nie tylko maskują niedoskonałości figury, ale również biorą aktywny udział w spalaniu tkanki tłuszczowej i cellulitu. To skuteczny sposób na szybkie wymodelowanie talii bez większego wysiłku. Noś je codziennie, a przekonasz się o tym na własnej skórze.

Legginsy wyszczuplające Lanaform Perfecti pomagają w zwalczaniu cellulitu, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i rzeźbią kształt bioder, pośladków, ud i łydek, a do tego skutecznie ukrywają wszystkie widoczne wady talii – oponkę na brzuchu, cellulit, zbyt szerokie biodra itp. Dzięki wytworzonemu ciśnieniu fałdy na brzuchu i biodrach są ściskane, a przez to stają się niewidoczne. Zakładając te legginsy wyszczuplające, bez obaw zmieścisz się w ulubione spodnie lub włożysz sukienkę, które już dawno spisałaś na straty.

„Odchudzająca tkanina”, składająca się z trzech warstw (zewnętrznej tkaniny poliestrowej, lateksu i bawełnianej podszewki), zastosowana w tym modelu rozpoczyna działanie już od pierwszych chwil kontaktu ze skórą. Jej aktywność polega na miejscowym ogrzewaniu tkanek, a przez to wzmocnieniu przepływu krwi i drenażu limfatycznego. Tkanka tłuszczowa jest redukowana, a skóra ulega widocznemu wygładzeniu. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, bieliznę modelującą należy nosić codziennie przez minimum 2 miesiące.