Wyszczuplające getry Lanaform Reducti
  • Wyszczuplające getry Lanaform Reducti
  • Wyszczuplające getry Lanaform Reducti
  • Wyszczuplające getry Lanaform Reducti

Legginsy wyszczuplające Lanaform Reducti

150,00 zł
LANAFORM
1044
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czy wiesz jak się pozbyć cellulitu? Wszystkie środki, które do tej pory próbowałaś, zawiodły? Legginsy wyszczuplające Lanaform Reducti to sprawdzony sposób na ukrycie niedoskonałości talii oraz redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu z najbardziej widocznych miejsc. To bielizna modelująca, która działa dwuetapowo: od razu po założeniu ukrywa widoczne wady kształtu brzucha, ud i pośladków, a po kilku tygodniach noszenia wyraźnie redukuje cellulit i tkankę tłuszczową.

Dobre legginsy wyszczuplające to nie tylko takie, które zapewniają doraźną poprawę figury poprzez stosowanie ucisku na tkanki. To potrafi każda, najtańsza bielizna modelująca, efekt jednak utrzymuje się dopóty, dopóki jej nie zdejmiesz. Jest to więc pewien rodzaj oszukiwania samej siebie. Legginsy wyszczuplające Lanaform Reducti oferują Ci coś znacznie więcej. Specjalna, odchudzająca tkanina, złożona z trzech warstw: zewnętrznej tkaniny poliestrowej, lateksu i bawełnianej podszewki działa jak reduktor tłuszczu. Jak to się dzieje?

Tkanina, w kontakcie z ciałem, uaktywnia się wykonując delikatny mikromasaż skóry, pobudzający krążenie krwi i drenaż limfatyczny. Skóra miejscowo się nagrzewa, dzięki czemu dochodzi do zwiększonej eliminacji wody w tkankach podskórnych, usuwania toksyn z organizmu i redukcji złogów tłuszczu. Już po kilku tygodniach codziennego noszenia spodenek wyszczuplających zauważysz widoczne efekty: redukcja obwodu ud nawet o kilka centymetrów, skóra gładsza, bardziej jędrna i pozbawiona cellulitu. Lanaform Reducti to spodenki wyszczuplające, dzięki którym Twoja figura może tylko zyskać!