• Pakiet
Pulsoksymetr Intec A310
Pakiet
 • Pulsoksymetr Intec A310
 • Pulsoksymetr Intec A310
 • Pulsoksymetr Intec A310

Pulsoksymetr Intec A310 + Termometr GRATIS

145,00 zł

Zamiast 184,00 zł

INTEC
968

Ten pakiet zawiera

Ilość
W magazynie

Opis

Pulsoksymetr to urządzenie mierzące w sposób nieinwazyjny poziom nasycenia hemoglobiny tlenem (SpO2). Przyrząd ten nadaje się do zastosowań zarówno szpitalnych, jak i domowych.

Jest przydatny zwłaszcza u osób cierpiących na choroby płuc i układu krążenia.

Pomiar pulsu i saturacji odbywa się za pomocą specjalnego czujnika na podczerwień, a w razie stwierdzenia nieprawidłowości użytkownik zostanie powiadomiony alarmem.

Cena pakietu 145 zł

Organizm każdego człowieka potrzebuje tlenu do prawidłowego funkcjonowania, a zmniejszenie jego ilości we krwi może prowadzić do poważnych zaburzeń, w tym do niedotlenienia i śpiączki. Problem ten dotyczy na przykład palaczy, osób cierpiących na POCHP, a także na inne choroby układu oddechowego np. zapalenie płuc. infekcja COVID-19. Pomiar saturacji, czyli wysycenia krwi tlenem, na co pozwala to niewielkie urządzenie - pozwoli Ci w krótkim czasie sprawdzić, czy organizm jest odpowiednio natleniony. A jeśli wskaże na nieprawidłowy wynik, to umożliwi natychmiastowe podjęcie działań – podanie tlenu lub wezwanie pogotowia ratunkowego.

Pulsoksymetr - urządzenie przydatne między innymi w infekcji COVID-19.

Pulsoksymetr Intec A310 to zaawansowane urządzenie z czujnikiem na podczerwień, mierzące nasycenie krwi tlenem oraz tętno. Nadaje się do zastosowań domowych, a także szpitalnych, dla przychodni, dla pogotowia ratunkowego - to w pełni profesjonalne urządzenie. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i zaawansowanych algorytmów pomiar jest dokładny, a wpływ czynników zakłócających badanie zostaje możliwie maksymalnie wyeliminowany. 

Urządzenie zostało wyposażone w dwukolorowy wyświetlacz LCD, 6 trybów wyświetlania, funkcję pomiaru przy nisko wyczuwalnym przepływie krwi, system alarmów dźwiękowych i wizualnych oraz czujnik antywstrząsowy. Dodatkowo w komplecie znajduje się estetyczne etui, pozwalające na bezpieczne przechowywanie pulsoksymetru.

Cechy: 

 • Nieinwazyjny pomiar pulsu i saturacji (nasycenia krwi tlenem)
 • Dwukolorowy wyświetlacz OLED
 • Funkcja pomiaru przy niskiej perfuzji (przepływie krwi)
 • System alarmów wizualnych i dźwiękowych
 • Czujnik antywstrząsowy
 • 6 trybów wyświetlania
 • Łatwy odczyt wyników
 • Estetyczne etui

Pulsoksymetr A310 jest certyfikowanym wyrobem medycznym, spełniającym normy min.: EN ISO 13485:2016, EN ISO 14971:2012, EN 1041:2008+A1:2013, EN ISO 15223-1:2017- Część 1, EN ISO 10993-1:2009; 

Kupując u nas, kupujesz produkt używany w szpitalach, placówkach medycznych oraz rekomendowany przez lekarzy specjalistów!

W gratisie dorzucamy do zamówienia Termometr HM-368 

Termometr na podczerwień Intec HM-368 mierzy ciepło podczerwieni wytwarzanej przez powierzchnię skóry. Pozwala w szybki, prosty i dokładny sposób zmierzyć temperaturę ciała po skierowaniu termometru w stronę czoła. 

Niewielki termometr na podczerwień dla każdego.

Termometr na podczerwień Intec HM-368 to maleńkie urządzenie medyczne służące do bardzo dokładnego pomiaru temperatury ciała na czole pacjenta. Rozmiar termometru to 47,5 x 23,5 x 25 mm i waga 22 g z baterią, sprawiają, że spokojnie zmieści się nawet w najmniejszej kieszeni spodni. Ten termometr jest porównywalny pod względem wielkości ze standardowym urządzeniem typu pendrive!

Mimo maleńkich rozmiarów wartość temperatury ciała wyświetlana jest bardzo czytelnie.

Dodatkowym atutem jest dioda, która w zależności od wyniku pomiaru świeci na kolor: niebieski <35°C; zielony 35,5-37,5°C; czerwony>37,5°C.

Zapamiętuje 20 pomiarów. 

Do zestawu dołączona jest 1 bateria CR2032.

Cechy:

- bardzo mały rozmiar 47,5 x 23,5 x 25 mm

-higieniczny, bezpieczny

-pozwala na pomiar temperatury ciała u dzieci oraz niemowląt bez budzenia czy rozbierania

-wygodny dla użytkowania i pacjenta

-wyświetlacz LCD z podświetlaniem

-dioda sygnalizująca wartość temperatury

Zawartość opakowania: 

-termometr

Nasze produkty są certyfikowanymi wyrobami medycznymi. Zostały przetestowane przez lekarzy, pacjentów oraz mamy.

Zasilanie
2 baterie alkaliczne 1,5 V AAA
Temperatura robocza
od 10°C do 40°C
Obsługa na wysokości
0-2000 m
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
62 x 34 x 31 mm
Waga netto
ok. 50 g