Termometr bezdotykowy Intec HM-568B

189,00 zł
INTEC
Ilość
W magazynie

Opis

Bezdotykowy termometr na podczerwień Intec HM-568B to produkt wysokiej jakości, który znajduje zastosowanie zarówno w placówkach medycznych, jak również u indywidualnych użytkowników. Termometr służy do mierzenia temperatury z odległości 3 cm od czoła. Jednocześnie Intec HM-568B został wyposażony w dodatkowe funkcje pomiarowe, szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi.

Prezentowany termometr bezkontaktowy może być również używany do mierzenia temperatury otoczenia oraz cieczy. Doskonale sprawdzi się podczas sprawdzania temperatury przed kąpielą w łazience, wody w wanience, czy wody lub mleka w butelce. Dokładność pomiaru wynosi 0,1°C / 0,1°F.

Ten precyzyjny, szybki i ergonomiczny termometr – lekki, kompaktowy, wyposażony w podświetlany ekran LCD – jest niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze. Urządzenie zmienia barwę ekranu z zielonej na czerwoną, gdy temperatura jest zbyt wysoka. Zapamiętuje do 25 pomiarów. Dla oszczędności energii wyłącza się automatycznie po 30 sekundach nieużywania. 

Nieinwazyjny a przez to higieniczny termometr na podczerwień marki Intec to propozycja dla osób ceniących sobie wysoką jakość, niezawodność i ergonomię produktu mającego służyć wiele lat.

Prezentowane urządzenie jest wyrobem medycznym.

Kupując u nas - kupujesz bezpośrednio od generalnego dystrybutora. Dzięki czemu masz pewność, że produkt jest oryginalny, nowy i kompletny.

Cechy produktu:
- Zakres pomiaru: Ciało 32–42,9◦C, Obiekt 0–99,9◦C
- Skala odczytu: 0,1◦C
- Podświetlenie wyników: Zielony < 37,7◦C | Czerwony > 37,8◦C
- Pamięć: 25 wyników łącznie
- Automatyczne wyłączenie: po 30 sekundach
- Odległość pomiaru: 3 cm
- Zasilanie: 2 baterie typu AAA 
- Waga: 75g

Zasilanie
2 baterie typu AAA (brak w zestawie)
Zakres pomiaru
Ciało 32–42,9◦C, Obiekt 0–99,9◦C
Dokładność
0,1°C / 0,1°F
Odległość wykonania pomiaru
3 cm
Automatyczne wyłączenie
po 30 sekundach
Pamięć
25 wyników łącznie
Waga
75g